Hála Jan (Blatná 1890 - 1959 Važec)
Pohled na Bořeň u Bíliny, signováno a datováno dole uprostřed J. Hála 1922, olej/karton, 37 x 48 cm, rám (Šm)
22.09.2018 - 15:00
CZK 80.000,-
- Vyvolávací cena:
CZK 50.000,-
Aukce: | Výtvarné umění, sklo, design |
Datum: | 22.09.2018 - 15:00 |
Místo konání aukce: | Radisson Blu hotel, Štěpánská 40, Praha 1 |
Prohlídka: | 03.09. - 22.09.2018 |